KAS IR
HOCKEYGANG?

Hokejs ir ātrs, aizraujošs un varens. Tas ir gan hobijs, gan dzīvesveids. Spēles garša sākas ar pirmo hokeja slidu pāri, kas tiek iemēģinātas uz ledus mājas pagalmā, turpinās ar hokeja spēles vērošanu, uzvelkot fanu kreklu un atbalstot savu iecienītāko komandu, kā arī atklāj iespēju izmēģināt spēku, veiklību un izturību konkurētspējīgās hokeja līgās.
Šie mirkļi pieder mums, jo hokejs ir neatņemama mūsu ikdienas dzīves sastāvdaļa.

Mēs piedāvājam jaunu hokeja veikala koncepciju, demonstrējot hokeja ekipējumu, kas pieejams gan hokeja entuziastiem, gan profesionāliem hokeja spēlētājiem.
HockeyGang piedāvājums ir piemērots katram, kuru saista fiziskas aktivitātes gan uz ledus, gan uz zemes.

Piedāvājumā ir jaunākie hokeja nūju, slidu un aizsargu modeļi no labākajiem ražotājiem, kā arī hokeja vārtsarga ekipējums. Speciāli atlasīts hokeja inventārs bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem, daiļslidošanas slidas sievietēm un meitenēm, skrituļslidas, inline piederumi, kā arī slidu, nūju piederumi hokeja ekipējuma kopšanai, aksesuāri ērtai preču lietošanai un kvalitatīvs apģērbs spēlei uz ledus, slidošanai vai aktīvam dzīvesveidam. Tas viss ar papildu garantiju no HockeyGang par konkurētspējīgām cenām.

Jāpiemin, ka mūsu komandu veido centīgi darbinieki un speciālisti, izceļoties ar spēju nodrošināt izcilu servisu. Katrs no mums aizraujas ar hokeju, tāpēc mūsu zināšanas par hokeja precēm ir padziļinātas, gādājot par vislabāko pieredzi, ko pasniegt saviem klientiem.

HockeyGang ir labākais galamērķis gan iesācējiem, gan profesionāļiem, gan līdzjutējiem.
Mēs esam ātri, uzmanīgi un trāpīgi. Galvenais mērķis ir trāpīt ar īsto informāciju, pieredzi un palīdzību, lai katrs klients iegūtu to, kas nepieciešams neaizmirstamai spēlei.

Izbaud aizrautību, ko sniedz ātrums un varenība apvienota spēlē, katrā HockeyGang veikala apmeklējumā!

ĀTRA PIEGĀDE

visiem sūtījumiem

24/7 ATBALSTS

Mēs esam šeit, lai Tev palīdzētu

100% NAUDAS ATGRIEŠANA

Ja iegādātā prece nebūs Tev piemērota

Image 10 1 Min

KĀPĒC IEPIRKTIES
PIE MUMS?

Nav dienas, kad mēs nedomātu par hokeju, tāpēc izveidojām veikalu, kas apvieno labāko hokeja inventāru gan tiem, kas tikai sāk izjust hokeju, gan tiem, kas ar to nodarbojas profesionāli. Lai gan talants, mērķtiecības un gribasspēks ir svarīgākie atslēgvārdi, lai sasniegtu virsotnes, arī hokeja ekipējums ir viens no punktiem, kam ir nozīme. Ilgtspējīgs un drošs hokeja apģērbs, viegli kontrolējama hokeja nūja, ērtas un elastīgas slidas – tas viss ietekmē spēju parādīt veikumu uz ledus.
Mēs piedāvājam plašu NHL aprīkojuma izvēli no augstākās kvalitātes zīmoliem kā CCM, BAUER, WARRIOR, TRUE HOCKEY.

Turklāt viens no mūsu kaislīgākajiem mērķiem ir nodrošināt NHL faniem visā pasaulē iespēju iegādāties iecienītākās komandas ekipējumu.

Mēs lepojamies ar to, ka piedāvājam ne tikai plašu oficiāli licencētu hokeja preču izvēli no labākajiem zīmoliem, bet arī nozares vadošo klientu apkalpošanas, piegādes un atgriešanas politiku.

NEPIECIEŠAMS PADOMS?

Sazinies ar mums. Mūsu speciālists Tev palīdzēs.

HOCKEYGANG DRAUGI

Joprojām trūkst pārliecības? Viņi savai spēlei izvēlas HockeyGang aprīkojumu, tāpēc nevilcinies un pievienojies mūsu draugu pulkam.

Edgars Masalskis 5 Min

Edgars Masaļskis

Ir viegli sadarboties ar labākajiem.

Ice Hockey Symbol (1) Min

HK Baltijas Vilki

Nav svarīgi kas tev ir pretī, svarīgi ir kas tev ir blakus. Vilki zina cenu uzvarai.

Team 2544

HK Vikingi

Patīkami ir sadarboties ar profesionāļiem.

Warrior 1 Min
True Logo Trans 1 Min
Bauer Dark 1 Min
1280px Ccm Hockey 1 Min