Spriedze uz ledus var izaicināt iesaistīties spēka cīņā ar pretinieku, tāpēc hokeja cimdi ir neatņemama sastāvdaļa, ko spilgti nomest uz ledus strīda karstumā.

Kā izvēlēties hokeja cimdus?

Mēs palīdzēsim izvēlēties pirmo hokeja cimdu pāri vai atrast lielisku alternatīvu jau savu laiku nokalpojušiem hokeja cimdiem.

No kā tiek izgatavoti hokeja cimdi?
Vadošie hokeja inventāra ražotāji kā Bauer, CCM izgatavo hokeja cimdus no elitāri tehnoloģiskiem materiāliem, kas nodrošina maksimālu aizsardzību, lai gan hokeja cimdi ir viegli un elastīgi.

Thermo Core vai cits mikrošķiedras oderējums iestrādāts hokeja cimdos palīdz tikt galā ar mitrumu un smaržu.

Hokeja cimdiem ir jāaizsargā ne tikai roka, bet arī spēlētāja apakšdelms. Tāpēc, izvēloties hokeja cimdus, jāpievērš uzmanība hokeja elkoņsargu garumam. Starp hokeja elkoņsarga apakšējo malu un hokeja cimda aproci nedrīkst būt daudz brīvas vietas, jo tad tas paliek neaizsargāts. Izmērot attālumu no pirkstu galiem līdz elkoņa spilventiņa apakšējai malai, var noteikt atbilstošo hokeja cimdu izmēru.

Kas jāņem vērā, izvēloties hokeja cimdus?
Hokeja cimdi ir pieejami trīs kategorijās: tradicionālie, anatomiskie un konusveida cimdi. Tradicionālais četru ruļļu hokeja cimds ir ietilpīgāks plašākam kustību diapazonam. Anatomiskais piegriezums pieguļ rokai un pirkstiem, lai spēlētājs justu plaukstas pagarinājumu. Hokeja cimdiem ir arī konusveida dizains, kas ir līdzīgs anatomiskajam piegriezumam, bet hokeja cimda iekšpusē ir nedaudz vairāk vietas lielākai kustību amplitūdai.

Ideāls hokeja cimda profils ir atkarīgs no katra spēlētāja vēlmēm vai spēles stila. Ja vēlies vairāk vietas hokeja cimda iekšpusē, vispiemērotākais būs tradicionālais četru ruļļu hokeja cimds. Lielākai kustību brīvībai ap plaukstas locītavu, vislabākā izvēle būs konusveida hokeja cimdi.

Kāda izmēra hokeja cimdus izvēlēties?
Lai visprecīzāk noteiktu savu hokeja cimdu izmēru, iesakām vadīties pēc lielāko ražotāju izmēriem.
Bauer hokeja cimdu izmēru tabula

Bauer hokeja cimdu izmērs
Svars, kg Garums, cm Plaukstas garums, cm
13 45-68 165-175 16.5-19
14 59-77 170-180 18-20.5
15 68-86 175-185 19-22

Cik ilgtspējīgi ir hokeja cimdi?

Ja esi pieaudzis spēlētājs, hokeja cimdu ilgtspējība var ilgt, sākot no pieciem mēnešiem līdz pat pieciem gadiem. Ir atšķirība starp hokeja spēlēšanu 6 stundas dienā un 6 stundas mēnesī.

Galvenais iemesls, kāpēc jāmaina hokeja cimdi, ir plaukstu nodilums. Ir arī dažādi citi iemesli — laika gaitā tie var kļūt vaļīgāki,var saplīst, taču plaukstu nodilums ir visizplatītākais iemesls hokeja cimdu nomaiņai.

Regulāri kopjot un žāvējot hokeja cimdus, tie kalpos ilgāk.

Ieteikumi:
– Nežāvē hokeja cimdus žāvētājā, tiešos saules staros.
– Kop hokeja cimdus ar speciālu apstrādes līdzekli katru reizi pēc hokeja cimdu lietošanas.

Ja meklē jaunus hokeja cimdus, esi īstajā vietā. Ja nepieciešama palīdzība, sazinies ar mums un mēs Tev palīdzēsim ar izvēli.

Sadarbojoties ar mums, vari paļauties uz visizdevīgākajiem un ērtākajiem pasūtījuma nosacījumiem.

Rāda 1–12 no 73 rezultātiem