Hokejs ir traumatisks sporta veids un pēc statistikas tas ieņem 4 vietu traumatisma ziņā starp visiem sporta veidiem. Tūkstoš treniņu vai spēļu laikā tiek iegūtas vidēji 3,7 dažāda rakstura traumas, tajā skaitā 3 procenti no tām ir elkoņu traumas. Lai vai kā, bet hokeja elkoņsargus nāksies iegādāties, jo bez tiem nebūs iespējams nopietni trenēties un spēlēt.

Labi hokeja elkoņsargi aizsargā roku apakšdelmus, augšdelmus un elkoņu locītavas pret lidojošu ripu, no triecieniem bortos, sasitumiem pret ledu un savstarpējām spēka cīņām ar pretinieku, būtiski samazinot iespējamo traumatismu visiem hokejistiem gan spēles, gan treniņa laikā.

Hokeja elkoņsargiem ir sarežģīta konstrukcija, kas sastāv no vairākiem augsti tehnoloģiskiem elementiem. Hokeja elkoņsargam nepieciešams ērti un komfortabli atrasties un stiprināties uz rokas, lai varētu brīvi kopēt roku kustības.
Lai izvēlētos piemērotākos hokeja elkoņsargus, aicinām izpētīt piedāvājumu tepat mūsu mājaslapā. Ja rodas jautājumi, aicinām droši sazināties ar mums. Palīdzēsim izvēlēties izmēru, konsultēsim par dizainu, īpašībām, kā arī atbildēsim uz citiem jautājumiem.

Sadarbojoties ar mums, vari paļauties uz visizdevīgākajiem un ērtākajiem pasūtījuma nosacījumiem.

Rāda 1–12 no 42 rezultātiem