Klasiski hokeja ķiveres paredz galvas aizsardzību hokeja spēles laikā, taču mūsdienās hokeja ķiveres tiek ražotas ne tikai drošai aizsardzībai, bet arī ērtai un spilgtai hokeja spēlei.

HockeyGang piedāvā hokeja ķiveres no Bauer, CCM, Warrior un citiem vadošajiem hokeja ekipējuma ražotājiem, kuru īpašības nodrošina maksimālu galvas aizsardzību pret triecieniem, kā arī iespēju regulēt hokeja ķiveres izmērus, lai nodrošinātu komfortablu spēles pieredzi gan iesācējiem, gan profesionāļiem.

Profesionāla līmeņa hokeja ķiveres modeļi no Bauer ir izstrādāti, lai nodrošinātu maksimālu aizsardzību, optimālu piegulšanu galvai, kā arī triecienizturību, ko sniedz divdaļīgais korpuss, izgatavots no HDPE materiāla.

Hokeja ķiveres galvenais aizsardzības korpuss ir izgatavots no jaunajām ShockLite putām, kas nodrošina plašu triecienu absorbcijas klāstu, vienlaikus saglabājot hokeja ķiveres vieglas un ērtas. Papildu aizsardzībai tiek izmantotas Poron Smart putas, kas atrodas stratēģiski svarīgās hokeja ķiveres ietekmes zonās, lai radītu papildu pārklājumu un aizsardzību.

Īpaši mīkstais hokeja ķiveres polsterējums nodrošina ērtu piegulšanos galvai, kā arī FreeForm korpusa dizains ļauj neatkarīgi regulēt hokeja ķiveres garumu un platumu, nodrošinot gandrīz ideālu piegulšanu galvai.
Izmantojot šo neatkarīgo regulēšanas sistēmu no priekšpuses uz aizmuguri un no vienas puses uz otru, hokeja spēlētāji ar ovālu un šauru galvas formu var ātri atrast ideālu piemērotību ar hokeja ķiveri, turklāt stratēģiski izvietotas ventilācijas atveres hokeja ķiverēs nodrošina pastāvīgu gaisa plūsmu.

Iespējams, tieši šīs hokeja ķiveres īpašības sniedz īsto konkurētspēju, kas nepieciešama uzvarai.

Svarīgi ir tas, ka pie mums HockeyGang mājaslapā, ir iespējams atsevišķi iegādāties hokeja ķiveres stikliņus, restes un citas rezerves daļas, lai hokeja ķiveres pirkums sniegtu gandarījumu.

Lai izvēlētos piemērotākās hokeja ķiveres, aicinām izpētīt piedāvājumu tepat mūsu mājaslapā. Ja rodas jautājumi, aicinām droši sazināties ar mums. Palīdzēsim izvēlēties izmēru, konsultēsim par ķiveres dizainu, īpašībām, kā arī atbildēsim uz citiem jautājumiem.

Sadarbojoties ar mums, vari paļauties uz visizdevīgākajiem un ērtākajiem pasūtījuma nosacījumiem.

Rāda 1–12 no 19 rezultātiem