Perfekts komforta un atbalsta sajaukums – tās ir īstās skrituļslidas. HockeyGang mājaslapas piedāvājumā ir plaša skrituļslidu izvēle, lai bērns justos droši, stabili un ērti. Piedāvājam Bauer, CCM, Mission skrituļslidas, kas izstrādātas, domājot par skrituļotāju komfortu. 

Neatkarīgi no tā vai tiek meklētas skrituļslidas brīvajam laikam, treniņiem vai skrituļhokejam, tādi hokeja ekipējuma nozares līderi kā Bauer, Mission, CCM, ražo augstākā līmeņa skrituļslidas. Izmantojot progresīvas tehnoloģijas, skrituļslidu modeļi spēj paaugstināt skrituļotāja prasmes. 

HockeyGang  piedāvātās skrituļslidas no CCM, Bauer un Mission ražotājiem ir izstrādājuši pētniecības un attīstības eksperti, ņemot vērā īpašās rollerhokeja entuziastu vajadzības, nodrošinot izcilu komfortu un optimizētu veiktspēju. Piedāvātās skrituļslidas palīdzēs sasniegt augstāko sniegumu skrituļhokeja sesiju laikā, nodrošinot lielisku paātrinājumu un bremzēšanu, kā arī asus pagriezienus, kurus var veikt bez liekas piepūles.

Skrituļslidu riteņi nodrošina neticamu slīdēšanu un stabilitāti uz kājām, un tos ir viegli nomainīt, kad tie ir nolietoti, piemēram, pasūtot ritentiņus atsevišķi pie mums mājaslapā Inline piederumu sadaļā.

Ar spēcīgu konstrukciju un maksimāli ērtu zābaku skrituļslidas palīdzēs sasniegt optimālo ātrumu skrituļhokeja, treniņa vai brīvajā laikā. 

Lai izvēlētos piemērotākās skrituļslidas, aicinām izpētīt piedāvājumu tepat mūsu mājaslapā. Ja rodas jautājumi, aicinām droši sazināties ar mums. Palīdzēsim izvēlēties izmēru, konsultēsim par dizainu, īpašībām, kā arī atbildēsim uz citiem jautājumiem. 

Sadarbojoties ar mums, vari paļauties uz visizdevīgākajiem un ērtākajiem pasūtījuma nosacījumiem.

Rāda 1–12 no 34 rezultātiem