Hokeja nūjas galvenās prasības ir materiāla izturība uz to spēles procesā radītajiem visiem fizikālajiem spēkiem, kā arī hokeja nūjas svars. 

Hokeja nūjas izvēlei ir jāpieiet ar lielu rūpīgumu, koncentrējoties uz personiskajām sajūtām. Hokeja nūjas izvēle ietekmē ripas pārvaldīšanas elementus, metiena spēku un precizitāti. 

Mēs piedāvājam plašu klāstu hokeja nūju gan bērniem, gan pieaugušajiem no līderiem hokeja ekipējuma ražošanas nozarē – WARRIOR,TRUE,BAUER,CCM. Piedāvājumā ir gan koka, gan citas cietības nūjas un piederumi to kopšanai un uzturēšanai. 

HockeyGang piedāvājumā esošās hokeja nūjas tiek izgatavotas no kompozītmateriāliem, kas atvieglo konstrukciju, uzlabo līdzsvaru, ļauj nūjām izturēt nopietnu slodzi pret spēcīgiem ripas, pretinieka nūju triecieniem un spiedienu no jebkura leņķa. Hokeja nūju modeļi tiek iedalīti dažādās grupās, ņemot vērā spēlētāja augumu, svaru un vecumu, kā arī tiek piedāvāti modeļi iesācējiem, pusprofesionāļiem un profesionāļiem. 

Lai izvēlētos piemērotāko hokeja nūju aicinām izpētīt piedāvājumu tepat mūsu mājaslapā. Ja rodas jautājumi, aicinām droši sazināties ar mums. Palīdzēsim izvēlēties piemērotu nūju, konsultēsim par dizainu, īpašībām, kā arī atbildēsim uz citiem jautājumiem. 

Sadarbojoties ar mums, vari paļauties uz visizdevīgākajiem un ērtākajiem pasūtījuma nosacījumiem.

Rāda 1–12 no 206 rezultātiem