Bauer S21 SLING GRIP Senior Hokeja Nūja

Mēneša maksājums no 9.84€ / 36 mēneši
€ 257.00
SKU: STK1059022LV
Notīrīt

Kāpēc izvēlēties mūs?

Path 15

Plašas piegādes iespējas

Mēs piedāvājam daudz piegādes iespējas - sākot ar kurjeriem un beidzot ar pakomātiem.

chat

24/7 atbalsts

Labākais veids, kā noskaidrot, ir pajautāt!

Mēs esam šeit, lai Jums palīdzētu.

Apraksts

Attīstoties no Nexus ADV, Bauer Sling Senior hokeja nūjai ir jaunizveidota SLINGTECH lāpstiņa, kas nodrošina labāku ripas palaišanu un kontroli nekā jebkad agrāk. Turoties līdzīgā Nexus ADV svara kategorijā – 375 grami, šī nūja iet soli tālāk, uzlabojot izturību, kontroli, sitienu un līdzsvara punktus un pat pašu Bauera SLINGTECH.

SLINGTECH 2.0
SLINGTECH tehnoloģija, kā norāda nosaukums, ir veidota kā slingshot jeb kaķene, padarot metienus spēcīgākus, vienlaikus prasot no spēlētāja mazāk darba.

Lāpstiņas augšdaļa virs cauruma ir izteikti stingrāka, kas stabilizē lāpstiņu metienu laikā. Apakšējā daļa ir elastīgā daļa, kas saliecas, velkot stingro augšējo daļu, lai radītu slingshot efektu, kas nozīmē ātrāku un spēcīgāku ripas atlaišanu. Slingshot ir savs mehānisms – tā vietā, lai veiktu visu darbu, jūs varat ļaut lāpstiņai strādāt jūsu vietā.

Bauer Sling tagad ir vēl vairāk uzlabojis savu SLINGTECH inovāciju. Izmantojot SLINGTECH 2.0, caurums tagad ir mazāks, piešķirot lielāku stabilitāti un uzticamību piespēļu un metienu saņemšanai un izmešanai. Apakšējā daļa ir arī stingrāka un elastīgāka, piešķirot nūjai lielāku jaudu un izturību.

ER SPINE kāta Tehnoloģija
Pateicoties Bauer Sling jaunajam materiālam un svara pārregulēšanai, nūjas kāts tagad ir biezāks, uzlabojot trieciena punktu kāta vidusdaļā. Papildus ātrākai enerģijas pārnesei, ko nodrošina Bauer ER SPINE kāta tehnoloģija, ripas atlaišana tagad ir par 10% ātrāka.

Bauer Sling izmanto ER SPINE tehnoloģiju – piecu šķautņu kāts, kas uzlabo saķeri un vispārējo nūjas sajūtu. Izmantojot šo dizainu, nūja viegli ieguļas plaukstā, atvieglojot ripas kontroli. Pārveidojot kāta ģeometriju, Bauer komandai bija iespēja noņemt lieko karbona slāni, tādējādi uzlabojot nūjas vidējo sitiena punktu un padarot kopējo svaru vieglāku.

 

Papildu informācija

Svars 2 kg
Puse/Cietība

Left77, Left87, Right77, Right87

Ieloks

P28, P92

NEPIECIEŠAMS PADOMS?

Sazinies ar mums. Mūsu speciālists Tev palīdzēs.

Warrior 1 Min
True Logo Trans 1 Min
Bauer Dark 1 Min
1280px Ccm Hockey 1 Min