CCM Trigger 6 Senior Hokeja Nūja

Mēneša maksājums no 8.22€ / 24 mēneši
€ 168.00
SKU: STKHSRC6SRLV
Notīrīt

Kāpēc izvēlēties mūs?

Path 15

Plašas piegādes iespējas

Mēs piedāvājam daudz piegādes iespējas - sākot ar kurjeriem un beidzot ar pakomātiem.

chat

24/7 atbalsts

Labākais veids, kā noskaidrot, ir pajautāt!

Mēs esam šeit, lai Jums palīdzētu.

Apraksts

CCM RibCor Trigger 6 nūja ir ideāli piemērota elites līmeņa snaiperim, kurš meklē augstākā līmeņa sniegumu un svaru (412g 85 Flex) ar nāvējoši ātru metienu. Trigger 6 iepazīstina ar aizraujošu Skeleton+ tehnoloģiju, kas padara triecienu vēl uzticamāku un saskaņotāku ar tās precīzi veidoto dizainu.

Vēl viens būtisks Trigger 6 jauninājums ir Ascent Blade 2 ar Sigmatex oglekļa šķiedru. Nūjas lāpstiņas mīkstā papēža daļa kļūst stingrāka virzoties uz priekšpusi, nodrošinot lielisku ripas izjūtu un augstu precizitāti. Visbeidzot, augstākās kvalitātes Sigmatex materiāls palielina reaģētspēju, paaugstina līdzsvara punktu un labāk pasargā lāpstiņu no triecieniem. Sigmatex oglekļa šķiedru ir izstrādājis pasaules līderis aeronautikas tehnoloģiju jomā īpaši CCM.

Tāpat kā Trigger 6 Pro, arī Trigger 6 lepojas ar CCM unikālākajiem un sarežģītākajiem nūjas kāta izmēriem, kas padara RibCor unikālu. Augšējā trešdaļā ir ieliektas sānu malas optimālam komfortam, vidējai trešdaļai ir plakana aizmugures sānu siena, kas nodrošina labāku nūjas vadību, bet apakšējā trešdaļa apvieno ieliektu priekšējo sānu malu ar izliekto aizmugurējo sānu malu, kas rada vienu no ātrākajiem un precīzākajiem metieniem šodienas spēlē.

 

Papildu informācija

Svars 2 kg
Puse/Cietība

Left70, Left75, Left80, Left85, Left95, Right70, Right75, Right80, Right85, Right95

Ieloks

P05, P28, P29

Klienti iegādājās arī

NEPIECIEŠAMS PADOMS?

Sazinies ar mums. Mūsu speciālists Tev palīdzēs.

Warrior 1 Min
True Logo Trans 1 Min
Bauer Dark 1 Min
1280px Ccm Hockey 1 Min