Termoveļa ir galvenokārt sportam domāta apakšveļa. Termoveļu hokejistiem ražo uzņēmumi, kas specializējas sporta apģērbu un aksesuāru ražošanā (BAUER, CCM un citi). Tā paredzēta gan hokeja treniņiem un gan hokeja spēlēm, pavelkot to zem hokeja formas

Termoveļas izstrādājumi tiek piedāvāti gan no kokvilnas, gan no mūsdienīgiem sintētiskajiem materiāliem (kompresijas termoveļa). Kompresijas termoveļai ir nenoliedzamas priekšrocības: absolūta pārvietošanās brīvība, plakanas šuves, kas neberzē, cieši pieguļošs audums, kas nesaspiež, piemīt labas ventilācijas īpašības, kas nodrošina ādu ar pietiekamu skābekļa daudzumu unķermenim tiek uzturēta nemainīga, komfortabla temperatūra, kas rada optimālus apstākļus gan aukstā laikā, gan augstā temperatūrā, ļauj iztvaicēt mitrumu  no ķermeņa virsmas uz ārējo ārējo slāni, kas nodrošina iekšpuses sausumu, tai ir ilgs kalpošanas laiks, nerodas izstaipījumi uz ceļiem un elkoņiem, pēc mazgāšanas tas atgriežas sākotnējā formā. Kompresijas termoveļa samazina muskuļu vibrāciju aktīvas kustības laikā, uzlabo asins plūsmu, uzlabo veiktspēju, samazina traumu iespējamību un nodrošina ātrāku atjaunošanos pēc intensīvas slodzes.Vairumam termoveļas kompresijas modeļiem ir imprignēts antibakteriāls audums, kas novērš nepatīkamu smaku rašanos izstrādājuma valkāšanas laikā. Šī funkcija tiek atjaunināta pēc katras mazgāšanas reizes, piešķirot produktam svaigumu.

Lai izvēlētos piemērotāko termoveļu aicinām izpētīt piedāvājumu tepat mūsu mājaslapā. Ja rodas jautājumi, aicinām droši sazināties ar mums. Palīdzēsim izvēlēties izmēru, konsultēsim par dizainu, īpašībām, kā arī atbildēsim uz citiem jautājumiem. 

Sadarbojoties ar mums, vari paļauties uz visizdevīgākajiem un ērtākajiem pasūtījuma nosacījumiem.

Rāda 1–12 no 96 rezultātiem