Arī hokeja vārti ir neatņemama hokeja spēles sastāvdaļa. Tiem jāatbilst visām hokejista prasībām, ieskaitot vecumu, slodzi, spēles un treniņu līmeni.

Hokeja vārti, piemēram kā mūsu mājaslapā piedāvātie Bauer Official Performance Steel ir izgatavoti no augstas kvalitātes tērauda. Tie tiek ražoti  Somijā, tāpēc nav jāuztraucas par to kvalitāti, turklāt tie ir paredzēti gan iekštelpām, gan ārpus tām. Šī modeļa atšķirīgā iezīme ir profesionāls siets, kas var izturēt jebkura spēka triecienu.
Augšējais stienis ir izgatavots no augstas izturības materiāliem, tāpēc ir paredzēts maksimālai slodzei. Hokeja vārtiem ir viegli pievienot tīklu, kas stiprinās pie sāniem ar sešiem āķiem, ko neizraus pat spēcīgs sitiens, netraucējot treniņu vai spēli. Hokeja vārtus ir ļoti vienkārši salikt un izjaukt, kā arī iespējams pārnest ar rokām. Vārti ir sertificēti un Bauer tiem sniedz oficiālu garantiju.

Mēs piedāvājam arī citu vadošo ražotāju hokeja vārtus dažāda līmeņa un vecuma spēlētājiem. 

Lai izvēlētos piemērotākos hokeja vārtus aicinām izpētīt piedāvājumu tepat mūsu mājaslapā. Ja rodas jautājumi, aicinām droši sazināties ar mums. Palīdzēsim izvēlēties piemērotus vārtus, konsultēsim par dizainu, īpašībām, kā arī atbildēsim uz citiem jautājumiem. 

Sadarbojoties ar mums, vari paļauties uz visizdevīgākajiem un ērtākajiem pasūtījuma nosacījumiem.

Rāda 1–12 no 28 rezultātiem