Hokejs ir sporta veids, kura galvenais nosacījums ir ledus un slidas. Neatkarīgi no tā vai sper pirmos soļus hokejā vai esi profesionāls spēlētājs, slidas ir viens no vadošajiem elementiem, kas nodrošina veikumu uz ledus. 

Primārais nosacījums ir maksimāls komforts. Slidas jāizvēlas piemērotas pēdas formai, elastīgas, kā arī svarīgi ir pievērst uzmanību slidu svaram. 

Piemēram, Bauer Vapor hokeja slidas vienmēr ir bijis viens no vislabāk pārdotākajiem produktiem hokeja tirgū. Pateicoties ražošanas tehnikai, kādā tiek ražotas Bauer slidas, katrs hokeja slidu modelis izceļas ar nepārspējamu komfortu un funkcionalitāti. 

FLEX-LOCK PRO Baeur slidu mēle nodrošina slidas stingru un nofiksētu piegulšanu kājai, kā arī LOCK-FIT PRO Liner saglabā pēdu sausu un savā vietā, lai uzlabotu saķeri un samazinātu pēdas kustību slidas iekšienē. 

Alumīnija slāņa dēļ, Bauer Vapor 1X šobrīd ir vieglākais Bauer hokeja slidu modelis. Bauer slidas dizains ir izstrādāts tā, lai palielinātu atbalstu un stabilitāti, un tagad tas ir pielāgots, lai labāk nofiksētu papēdi un potīti. Uzlabotais papēža un potītes fiksators ļauj vēl asāk veikt pagriezienus un daudz ātrāk uzņemt ātrumu.

Ar Bauer Vapor 1X slidām izjutīsi vēl nebijušu līdzsvaru, veiklību un kontroli.

Lai izvēlētos piemērotākās slidas, aicinām izpētīt piedāvājumu tepat mūsu mājaslapā. Ja rodas jautājumi, aicinām droši sazināties ar mums. Palīdzēsim izvēlēties izmēru, konsultēsim par dizainu, īpašībām, kā arī atbildēsim uz citiem jautājumiem. 

Sadarbojoties ar mums, vari paļauties uz visizdevīgākajiem un ērtākajiem pasūtījuma nosacījumiem.

Rāda 1–12 no 279 rezultātiem