Hokejs ir sporta veids, kura galvenais nosacījums ir ledus un slidas. Neatkarīgi no tā vai sper pirmos soļus hokejā vai esi profesionāls spēlētājs, hokeja slidas ir viens no vadošajiem elementiem, kas spēj nodrošināt teicamu veikumu uz ledus. 

Primārais nosacījums ir maksimāls komforts. Hokeja slidas jāizvēlas piemērotas pēdas formai, elastīgas, kā arī svarīgi ir pievērst uzmanību hokeja slidu svaram. 

Hokeja slidām jābūt viegli manevrējamām, lai treniņu un spēles laikā tās varētu bez piepūles kontrolēt. 

Lai hokeja slidu pirkums būtu ilgtspējīgs, HockeyGang piedāvā hokeja slidas, kas izgatavotas no tehniskā neilona, nodrošinot lielāku stingrību un izturību. Arī hokeja slidu asmeņi tiek izgatavoti no nerūsējošā tērauda ar izturīgu malu ilgstošai asināšanai.

Būtiski atcerēties, ka hokeja slidas ir ne tikai veids, kā pārvietoties pa ledu spēles vai treniņu laikā, bet arī būtisks aizsardzības elements. Hokeja slidu mēlīte nodrošina aizsardzību pret triecieniem un šņoru spiedienu uz kāju.

Vairāki hokeja slidu modeļi tiek ražoti, izmantojot ADPT putas potītes rajonā ar atmiņas funkciju, saglabājot potītes formu katrā hokeja slidu lietošanas reizē.

Piedāvājumā populārākie Bauer Supreme, Bauer Vapor hokeja slidu modeļi un pieprasītākās hokeja slidas NHL no plaši pazīstamā hokeja ekipējuma zīmola CCM – CCM Jetspeed un CCM Super Tacks, kā arī citi, labas atsauksmes izpelnījušies, hokeju slidu modeļi.

Lai izvēlētos piemērotākās hokeja slidas, aicinām izpētīt piedāvājumu tepat mūsu mājaslapā. Ja rodas jautājumi, aicinām droši sazināties ar mums. Palīdzēsim izvēlēties izmēru, konsultēsim par dizainu, īpašībām, kā arī atbildēsim uz citiem jautājumiem. 

Sadarbojoties ar mums, vari paļauties uz visizdevīgākajiem un ērtākajiem pasūtījuma nosacījumiem.

Rāda 1–12 no 114 rezultātiem