Daiļslidošana un hokejs ir divi no populārākajiem sporta veidiem pasaulē. Lai jaunais slidotājs daiļslidošanā vai hokejā sasniegtu teicamus rezultātus, ir jānodrošina piemēroti apstākļi, izvēloties atbilstošu ekipējumu. 

HockeyGang piedāvājumā ir hokeja slidas bērniem no populārākajiem un kvalitatīvākajiem brendiem Bauer Supreme, Bauer Vapor, CCM, Warrior kā arī citi. 

Neatkarīgi no tā vai bērns sper pirmos soļus hokejā vai hokeja treniņus apmeklē regulāri, hokeja slidas bērniem ir viens no vadošajiem elementiem, kas spēj nodrošināt teicamu veikumu uz ledus. 

Primārais nosacījums ir maksimāls komforts. Slidas bērniem ir jāizvēlas piemērotas pēdas formai, elastīgas, kā arī svarīgi ir pievērst uzmanību slidu svaram. 

Hokeja slidām jābūt viegli manevrējamām, lai treniņu un spēles laikā tās varētu bez piepūles kontrolēt. 

Lai hokeja slidu pirkums būtu ilgtspējīgs, HockeyGang piedāvā slidas bērniem, kas izgatavotas no tehniskā neilona, nodrošinot lielāku stingrību un izturību. Arī hokeja slidu asmeņi tiek izgatavoti no nerūsējošā tērauda ar izturīgu malu ilgstošai asināšanai.

Būtiski atcerēties, ka hokeja slidas ir ne tikai veids, kā pārvietoties pa ledu spēles vai treniņu laikā, bet arī būtisks aizsardzības elements. Hokeja slidu mēlīte nodrošina aizsardzību pret triecieniem un šņoru spiedienu uz kāju.

Vairāki hokeja slidu modeļi tiek ražoti, izmantojot ADPT putas potītes rajonā ar atmiņas funkciju, saglabājot potītes formu katrā hokeja slidu lietošanas reizē.

HockeyGang piedāvājumā ir arī plašs klāsts kvalitatīvu daiļslidošanas slidu meitenēm no vadošajiem hokeja brendiem CCM un Jackson dažādu cenu kategorijās. 

Jackson uzņēmums ir daiļslidošanas slidu un preču pārdošanas Ziemeļamerikas tirgus līderis, kas strauji iekaro pasaules tirgu. Plašs daiļslidošanas slidu un asmeņu klāsts visu līmeņu slidotājiem, kvalitatīvi materiāli un ražošana, kā arī jaunāko un progresīvāko tehnoloģiju izmantošana – tas viss, protams, veicina šī zīmola cienītāju skaitu, tai skaitā HockeyGang. Mūsu mājaslapā varat iegādāties sieviešu vai meiteņu JAKCSON daiļslidošanas slidas.

Lai izvēlētos piemērotākās slidas bērniem, aicinām izpētīt piedāvājumu tepat mūsu mājaslapā. Ja rodas jautājumi, aicinām droši sazināties ar mums. Palīdzēsim izvēlēties izmēru, konsultēsim par dizainu, īpašībām, kā arī atbildēsim uz citiem jautājumiem. 

Sadarbojoties ar mums, vari paļauties uz visizdevīgākajiem un ērtākajiem pasūtījuma nosacījumiem.

Rāda 1–12 no 48 rezultātiem