Bauer S21 PREMIUM WHEELED Senior Soma uz riteņiem

Mēneša maksājums no 7€ / 18 mēneši
€ 121.00
SKU: BAG1058228LV
Kategorija:
Notīrīt

Piegādes iespējas

Path 15

Piegāde ar kurjeru

Dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s.

Path 17

Saņem preci pakomātā

Dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum

has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s.

Apraksts

Bauer Premium Wheeled Hokeja soma piedāvā neticamu nodilumizturību, vienlaikus piedāvājot spēlētājiem papildu kabatas labākai ekipējuma organizācijai. Ražots ar brezenta un ripstop Dobby auduma kombināciju, un tā ārpuse var tikt galā ar komandas ceļojumiem un jebkuru ģērbtuvi, vienlaikus izskatoties stilīgi. Somai ar riteņiem ir divi visurgājēj-riteņi, kas ripos pa jebkuru virsmu, un teleskopisks vilkšanas rokturis vieglai pastaigai uz slidotavu.

Iekšpusē ietilpīgajā dizainā var ērti ievietot visu jūsu hokeja ekipējumu, ar divām papildu kabatām mazākiem piederumiem. Šīs kabatas ir marķētas, lai jūs precīzi zinātu, kur atrast vajadzīgo piederumu. Apakšveļai, krekliem un citiem spēļu apģērbiem ir atsevišķa ārējā kabata ar rāvējslēdzēju.

Brezents – ūdens izturīgs materiāls, kas arī palielina somas izturību pret plīsumiem. Parasti atrodams vietās ar augstu nodilumu, piemēram, hokeja somas pamatnē.

Izmēri
Garums x Augstums x Platums
Senior 36″ – 91.4cm x 49.5cm x 43cm
Junior 33″ – 84cm x 44.5cm x 38 cm

Papildu informācija

Krāsa

Black, BLACK/RED, Navy

NEPIECIEŠAMS PADOMS?

Sazinies ar mums. Mūsu speciālists Tev palīdzēs.