Ceļgali ir viena no neaizsargātākajām vietām, tāpēc hokeja spēles vai treniņa laikā, tiem obligāti jābūt aizsargātiem. Ja esi vārtsargs vai trenējies par tādu kļūt, ceļu sargi būs neatņemama ekipējuma sastāvdaļa. 

Hockey Gang piedāvājumā ir dažādu modeļu ceļu sargi no populārākajiem brendiem Bauer, CCM, Warrior, Vaughn, Brians. Plašā izvēle piemērota gan jauniem, gan pieaugušiem spēlētājiem. 

Bauer Vapor ceļu sargi ir maksimāli ērti, turklāt neierobežo vārtsarga kustības. Ārējai ceļu sargu apdarei tiek izmantots izturīgs un nodilumizturīgs neilons. Iekšējā, triecienu absorbējošā pildījuma ražošanā augšstilbu un ceļgalu zonā tiek izmantotas augsta blīvuma putas, kas rada augstu aizsardzības līmeni. Iekšējā odere ir izgatavota no patentēta materiāla Thermo Max, kas ir ļoti nodilumizturīgs, ātri uzsūc mitrumu, palīdz ātri nožūt un radīt nepieciešamo komfortu.

HockeyGang piedāvātie ceļu sargi ir aprīkoti ar ātru un ērtu aizdares sistēmu, nostiprinot ceļa sargu pareizajā vietā un nodrošinot komfortu. 

Lai izvēlētos piemērotākos ceļu sargus, aicinām izpētīt piedāvājumu tepat mūsu mājaslapā. Ja rodas jautājumi, aicinām droši sazināties ar mums. Palīdzēsim izvēlēties izmēru, konsultēsim par dizainu, īpašībām, kā arī atbildēsim uz citiem jautājumiem. 

Sadarbojoties ar mums, vari paļauties uz visizdevīgākajiem un ērtākajiem pasūtījuma nosacījumiem.

Rāda 1–12 no 25 rezultātiem