Hokeja vārtsarga ķiveres iedalās: pieaugušo, bērnu (Yth) un junioru (JR) ķiveres. Neskatoties uz to, ka hokeja vārtsargu ķiveres tiek apgādātas ar aizsargrežģi sejas zonā, katrs mūsu piedāvātais hokeja vārtsarga ķiveres modelis no tādiem ražotājiem kā Bauer un CCM izceļas ar augstu komforta un aizsardzības līmeni, lielisku redzamību un optimālu triecienu absorbcijas līmeni, kas spēj izkliedēt trieciena spēku.

Hokeja vārtsarga ķiveres konstrukcijā ietilpst pastiprināta pieres un pakauša aizsardzība, kur izmantotie kvalitatīvie materiāli garantē tās izturību, kā arī aizsardzības efektivitāti un uzticamību.

• Bauer. Uzņēmums jau vairāk nekā 80 gadus piegādā profesionālu un amatieru hokeja ekipējumu pasaules tirgiem. Šī zīmola galvenā specializācija ir vārtsargu aprīkojums. Bauer vārtsargu ķiveres plaši izmanto ne tikai amatieri un juniori, bet arī profesionāli spēlētāji.

• CCM. Kanādas uzņēmums ar gandrīz gadsimta vēsturi. CCM vārtsargu ķiveres ir kvalitātes un uzticamības sinonīms. Modeļu līnija ir paredzēta bērniem, pusaudžiem un pieaugušajiem sportistiem.

Lai izvēlētos piemērotāko hokeja vārtsarga ķiveri aicinām izpētīt piedāvājumu tepat mūsu mājaslapā. Ja rodas jautājumi, aicinām droši sazināties ar mums. Palīdzēsim izvēlēties izmēru, konsultēsim par dizainu, īpašībām, kā arī atbildēsim uz citiem jautājumiem.

Sadarbojoties ar mums, vari paļauties uz visizdevīgākajiem un ērtākajiem pasūtījuma nosacījumiem.

Rāda visus 7 rezultātus